Vizyonumuz

FindiBus Çocuğunuzu Güvende Tutar

Vizyonumuz

findybus

Findybus Öğrenci Takip Sistemi: Öğrenci takip yazılımı ile öğrencinin servise bindiği andan, okula giriş yaptığı, okuldan servise bindiği ve son olarak evine ulaştığı saatleri, özelliklerine bakarak veliye raporlamaktır. Üstelik Findybus Öğrenci Takip Sistemi Farklı telefonlarda kolayca kurup öğrencinizin durumunu rahatlıkla takip etmenizi sağlayan bir programdır. Ara yüzü basit olan Findybus Öğrenci Takip Sistemi her kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği bir şekilde tasarlanmıştır. Gelişmiş algoritması ile Findybus Öğrenci Takip Sistemi velilere önce bildirim, sonra yapay zekası ile  arama yapar, ulaşamadığı taktirde sms ile veliye ulaşır.  Sistem öğrencinin sabah ve ya öğlen servise binmeden 20 dakika önce veliye bildirim yaparak başlayıp, sonra servise bindiğinde ve okula vardığında veli ile iletişime geçen bir yapay zekadır. Okul çıkışlarında öğrenci servise bindiğinde, eve 20 dakika kala ve eve vardığında bildirim yapılır.  Sabah, Öğlen ve ya akşam gidiş , dönüş için öğrenci servise binmez ise veli takip sistemini kullanarak veliye bildirim yapar.

Findybus öğrenci takip sistemi android ve ios işletim sistemleri ile uyumludur. Google play, applestore dan indirebileceğiniz bu program, basit arayüz ve kullanıcı dostu menüsü ve gelişmiş algoritması ile sizin en kıymetli varlığınız olan çocuklarınız için bir güvence olacaktır.

Findybus öğrenci takip sistemi hakkında detaylı bilgi almak için uzman ve tecrübeli satış danışmanlarımız ile  telefon veya mail adreslerinden iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, bizi aramak ve takip işlemini çok daha basit koşullara indirgemeniz. Vakit kaybetmeyin ve hemen bizimle iletişime geçin.DARALT

Tags:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir